Sport

Mbyllet meçi 12 raundësh, mësoni fituesin

Loading...

Ka përfunduar para pak çastesh sfida mes Krasniqit dhe Haertel.

Meçi zgjati 12-të raunde, me asnjërin prej bokserëve duke mos arritur të realizojë “knock-down”, shkruan GazetaBlic.

Me vendim unanim të gjyqtarëve fitoi Hartel.


Ai ishte më i mirë sesa Krasniqi për një nuancë. Kujtojmë se bokseri nga Juniku që nga raundi i dytë boksoi i lënduar, pasi kishte çarë arkadën.

Pas pak do të vijmë me informatat shtesë nga ky duel i kategorisë super të mesme.

Loading...

/GazetaBlic/

Burimi

Loading...
SuperDyqani