Sport

Mbrojtësi i Sevilla-s i ofrohet Milanit

Loading...

Guilherme Arana i është ofruar Milanit, sipas raporteve të UOL Esporte.

Braziliani iu bashkua Sevilla-s verën e kaluar, por ka arritur të bëjë vetëm nëntë paraqitje në të gjithë kompeticionet.

Agjenti i tij Leonardo Cornacini raportohet t’ua ketë ofruar disa klubeve evropiane duke përfshirë Bordeaux, Lyon dhe Milan.

Loading...

Gjithashtu, për të kanë shfaqur interes edhe Bologna edhe Sampdoria.

Burimi

Loading...
SuperDyqani