Lifestyle

“Mashkulli më seksi në Shqipëri”, Eneda Tarifa habit të gjithë me përgjigjen

Loading...

TIRANË– Këngëtarja Eneda Tarifa ka sfiduar veten duke iu përgjigjur disa pyetjeve të sikletshme të moderatores Bora Zemani në emisionin “Treshat”.

Moderatorja Bora Zemani e ka pyetur Enedën se kush është mashkulli më seksi në Shqipëri dhe këngëtarja nuk ka nguruar të thotë se nuk ka një të tillë.

Bora Zemani: Cili është mashkulli më seksi në Shqipëri?

Loading...

Eneda Tarifa: Është relative koncepti i të qenit mashkull seksi në Shqipëri

Bora Zemani: Për ty?

Eneida Tarifa: Po ç’të them nuk para ka Bora. Po të kishte do ta kisha ftuar për një kafe.

(D.K/Dosja.al)

 

The post “Mashkulli më seksi në Shqipëri”, Eneda Tarifa habit të gjithë me përgjigjen appeared first on .

Marre nga

Loading...
SuperDyqani