Lifestyle

Maluma puth nënën e tij në buzë, publiku reagon keq: Puthje shumë pasionante

Loading...

KOLUMBI– Shumë ndjekës të këngëtarit, Maluma kanë vërshuar në një lumë kritikash pas fotos që ai publikoi ku shfaqet duke u puthur me nënën e tij. Ai vendosti ta ndante këtë postim në “Ditën e Nënës”, megjithatë reagimet kanë qenë të ashpra.

“Urime dashuria e jetës sime. Urime Ditën e Nënës, nëna ime”,-shkruan Maluma bashkëngjitur fotos së publikuar.

Maluma e ka mbështjellë nënën e tij, Marlli Arias me dy duart në fytyrë dhe e ka puthur në buzë.

Shumë prej ndjekësve hodhën dyshimet nëse kjo puthje ishte normale apo e çuditshme. Ndërsa një përdorues në Tëitter ka shkruar:

“Puthja e Malumas me nënën e tij duket shumë pasionante”.

Maluma nuk ka reaguar më tej për replikat, por përkundrazi është duke promovuar albumin e tij të ardhshëm. Të hënën, Maluma ndau një video promocionale mbi projektin, që tregon veten duke ecur rreth asaj që duket të jetë një planet rozë.

Loading...

 

View this post on Instagram

 

Feliz día amor de mi vida, FELIZ DÍA MADRE ❤

A post shared by MALUMA (@maluma) on May 12, 2019 at 1:02pm PDT

(R.L/Dosja.al)

The post Maluma puth nënën e tij në buzë, publiku reagon keq: Puthje shumë pasionante appeared first on .

Marre nga

Loading...
SuperDyqani