KOSOVA

Malishevasit mes, “Rriqnave” e “Çelikëve” (VIDEO)

Loading...

Malisheva po ka telashe të natyrës sportive.

Tifozët janë ndarë në dy grupe dhe nuk po pajtohen rreth emrave të tifozerive, njofton .

Kronikë e gazetarit Flamur Gajtani.

Marre nga KlanKosova

Loading...
SuperDyqani