Aktualitet Lajme

Makina merr flakë në autostradën Tiranë-Durrës

Loading...

Një makinë është përfshirë nga flakët në autostradën Tiranë-Durrës, në hyrje të Vorës.

Sikurse shikohet nga fotoja ngjarja ka shkaktuar kaos në autostradë, ndërsa duken edhe shtëllunga të mëdha tymi.

Loading...

Policia dhe zjarrfikësit kanë mbëritur në vendin e ngjarjes dhe deri më tani fatmirësisht nuk raportohet për të lënduar.

The post Makina merr flakë në autostradën Tiranë-Durrës appeared first on Zonë E Lirë.

Burimi

Loading...
SuperDyqani