KOSOVA

Limaj shkruan në Librin e Zisë për dy oficerët shqiptarë –

Loading...

14:45, 13 Maj 2019

Kryetari i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj, ka nderuar sot në Librin e Zisë dy oficerët shqiptarë që humbën jetë në shërbim të NATO-s në Letoni.

Nëpërmjet një postimi në Facebook, ka shprehur ngushëllimet më të sinqerta për ambasadorin dhe familjarët e oficerëve, njofton .

Ky është postimi i plotë i Limajt:

Në nderim të dy oficerëve që humben jetën duke shërbyer në kuadër të Aleancës më të fuqishme ushtarake NATO sot u shënova në Librin e Zisë në Ambasadën e Shqipërisë në Prishtinë.

Shpreha ngushëllimet e mia më të sinqerta për ambasadorin, familjet e oficerëve dhe shtetin shqiptar.


Marre nga KlanKosova

Loading...
SuperDyqani