Lajme

Lëri xhirot bosh! Kur do flasim? –

Loading...


Kryeministri Edi Rama ka reaguar në një postim në Tëitter pas marshimit protestë të opozitës drejt pesë institucioneve.

Postimi i Ramës:

Marshimet për të rrëzuar qeverinë me kapsolla janë xhiro bosh që nuk nxjerrin askund👎 Përsëri respekt për Policinë e Shtetit në taksiratin që e ka zënë🙏Dhe një mesazh për LB: Lëri kapsollat!Autobuzin e këtij qershori e humbe po mos humb trenin e qershorit 2021!Kur do flasim?

Marre nga TPZ.al

Loading...
SuperDyqani