KOSOVA

Lëri xhirot bosh! Kur do flasim? –

Loading...

23:18, 13 Maj 2019

Pas mbylljes së protestës së opozitës ka reaguar menjëherë kryeministri Edi Rama.

Përmes një shkrimi në Twitter Rama kërgon dialog me Bashën.

“Marshimet për të rrëzuar qeverinë me kapsolla janë xhiro bosh që nuk nxjerrin askund👎 Përsëri respekt për Policinë e Shtetit në taksiratin që e ka zënë. Dhe një mesazh për LB: Lëri kapsollat!Autobuzin e këtij qershori e humbe po mos humb trenin e qershorit 2021!Kur do flasim?” shkruan Rama.

Loading...

Marre nga KlanKosova

Loading...
SuperDyqani