Histori njerëzore

“Makabre, e tmerrshme, e trishtuese fotoja e publikur nga Flora Brovina”

Loading...


Gazetarja Erëza Vela, fotografinë e publikuar nga Flora Brvina, e quan makabre, të tmerrshme dhe trishtuese.

Ajo thotë se Flora dhe kolegët e saj është dashur me i ditë këto fakte hiq pa ba spektakël. Sipas saj, këto është dashur me i pas parasysh kur ulen në dialogun me Serbinë.

Ajo shton se, në këto 20 vite ka pasur 20 milionë mënyra tjera me i mbrojt këto gra, të cilat janë dhunuar nga serbët.

Ja postimi i plotë:

Makabre. E tmerrshme. Trishtuese fotoja e publikume prej Flora Brovines, personit qe votoi kunder……

Burimi

Loading...
SuperDyqani