Lifestyle

Lajm i lumtur, Noçja e “Big Brother” nënë për herë të parë

Loading...

Noçja e “Big Brother”, u kthye në një nga konkurrentet më të komentuara të shtëpisë së famshme në Shqipëri, emri i vërtetë i së cilës është Najada Konomi.

Prej kohësh tashmë, Najada është larguar nga ekrani dhe e ka mbajtur jetën e saj private jashtë syve të publikut.

Ajo është në një lidhje dashurie me një djalë i cili quhet Fation dhe mesa duket çifti janë duke përjetuar një periudhë shumë të bukur në jetën e tyre.

Loading...

Sipas “News31.al, Noçja është shtatzanë me fëmijën e saj të parë dhe ndonëse nuk është zbuluar gjinia e vogëlushit, fotoja më poshtë e tregon atë me barkun e rrumbullakosur.

The post Lajm i lumtur, Noçja e “Big Brother” nënë për herë të parë appeared first on Zonë E Lirë.

Burimi

Loading...
SuperDyqani