Histori njerëzore

Ky është bashkëpunimi i SHIK-ut me BIA-në serbe për të publikuar fotot e rrejshme porno

Loading...


Botuesi i gazetës kombëtare “Bota sot”, Xhevdet Mazrekaj, nëpërmjet një postimi në profilin e tij në Facebook, ka komentuar skandalin e djeshëm me foton e publikuar nga deputetja e PDK-së, Flora Brovina, ku sipas saj aty është një femër shqiptare që dhunohej seksualisht nga kriminelët serb, mirëpo ajo foto u demantua më pas sepse ajo foto i përket një faqeje pornografike të Iranit.

Mazrekaj shkruan se SHIK-u është logjistikë pronografike e UDB-së dhe Serbisë, në dëm të ushtrisë……

Burimi

Loading...
SuperDyqani