Lifestyle

Kresha po martohet – kështu duket nusja sonte

Loading...

Siç u bë e ditur mbrëmë, Mc Kresha i jep fund sonte beqarisë.

Reperi i njohur do e kurorëzojë dashurinë me një rreth të ngushtë të familjarëve dhe miqve në një prej restoranteve të kryeqytetit.

Loading...

Ndonëse u mendua një event tejet hermetik nga syri i publikut, Prive.al ka siguruar një fotografi të nuses përpara nisjes së dasmës.

Me një fustan në model dhe prerje aspak tradicionale, Erzina shkëlqen në ditën më të rëndësishme të saj.

Marre nga Lajm24

Loading...
SuperDyqani