Aktualitet

“Kjo ndodh kur shikon shumë Game of Thrones” –

Loading...

Pas sulmit me Molotov ndaj institucioneve shtetërore dhe shkatërrimit të hapësirave publike nga protestuesit e opozitës, ka reaguar edhe kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj.

Teksa ka postuar një foto ku gjatë fjalës së Bashës protestuesit hedhin molotov, Veliaj ka ironizuar duke shkruar “Kjo ndodh kur shikon shumë episode “Game of Thrones” dhe e vetmja alternativë qeverisëse të duket zjarri i dragoit”. Veliaj nënvizon se Tirana nuk thyhet nga një stan me lepuj dhe se puna e jo dhuna do të triumfojë.

Loading...

“Kjo ndodh kur shikon shumë episode “Game of Thrones” dhe e vetmja alternativë qeverisëse të duket zjarri i dragoit! Nisen si të dhunshëm, përfunduan si telendarë! Tirana nuk thyhet nga një stan me lepuj! Puna, jo dhuna; e drejta, jo e liga; e mira, jo rrugaçëria – kjo triumfon”, thekson Veliaj./tvklan.al

Marre nga TvKlan

Loading...
SuperDyqani