Lifestyle

‘Kjo ishte sfida ime!’/ Ç’do të thotë të punosh në Top Channel? Rrëfehet Bieta Sulo: Këtu nuk je kurrë vetëm

Loading...

TIRANË– Moderatorja Bieta Sulo ka mbyllur sezonin e emisionit ‘Pasdite në Top Channel’ për t’u shkëputur për pushimet e verës. 

Në një postim në Instagram, Bieta ka publikuar një video të shkëputur nga emisioni ku edhe po hap një shishe shampanjë, duke e shoqëruar me një dedikim të ndjerë.

Kjo ishte sfida ime! Shikueshmeria e larte e “Ftesë në 5”, emisioni me i ndjekur i pasdites referuar youtube, me thuajse 10 milion views. E nderuar, fale jush! Falenderim per ate qe besoi tek mua, per @topchannelalbania pasi te punosh ne kete televizion nuk je kurre vetem, por nje ekip i tere ne mbeshtetje per me te miren. Se bashku me stafin tim me te ngushte, koordinatoren Paola Mere, gazetaret Esmeralda Keta, Roland Spahiu, Denisa Cerma, Adela Hysenllari, Glorjan Janjaj dhe regjisorin Lorenc Kaja, ju falenderojme nga Shihemi ne Shtator!’, shkruan Bieta krahas videos.

Postimi i Bieta Sulos: 

Loading...

(k.m/dosja.al)

The post ‘Kjo ishte sfida ime!’/ Ç’do të thotë të punosh në Top Channel? Rrëfehet Bieta Sulo: Këtu nuk je kurrë vetëm appeared first on .

Marre nga

Loading...
SuperDyqani