Lifestyle

Kjo është shqiptarja e vetme që Ronaldo e ndjek në Instagram

Loading...
Cristiano Ronaldo është aktiv në rrjete sociale.

Cristiano Ronaldo padyshim se është emër shumë i dashur dhe ndiqet nga një numër tejet i madh i njerëzve në Instagram

Vetë ai përcjell 445 prej tyre dhe në këtë rreth futet këngëtarja shqiptare, Rita Ora.

Rita është një prej emrave e cila ka arritur të ketë famë ndërkombëtare duke mos e harruar asnjëherë vendin prej nga vjen.

Loading...Marre nga Lajm24

Loading...
SuperDyqani