Lifestyle

“Kisha gjoks dhe unë si shoqet”, Dojna Mema bën rrëfimin e rrallë për vitet në gjimnaz

Loading...

Dojna Mema është një nga moderatoret më të njohura e më të komentuara shqiptare, jeta e së cilës përbën shumë interes për publikun.

Dojna është shumë aktive në profilet e saj në Instagram, ku ajo publikon foto e video të ndryshme nga përditshmëria e saj.

Së fundmi, një fans e ka pyetur Dojnën se cili ka qenë viti më i bukur i gjimnazit për të. Moderatorja ka treguar se ka qenë viti i dytë.

Loading...

“Viti i dytë i gjimnaz: Fillova të ndihesha  e lirë, e rritur ose thjeshtë isha njeriu më i lumtur në botë se më në fund kisha edhe unë gjoks si shoqet e mia”, u përgjigj Dojna.

The post “Kisha gjoks dhe unë si shoqet”, Dojna Mema bën rrëfimin e rrallë për vitet në gjimnaz appeared first on Zonë E Lirë.

Burimi

Loading...
SuperDyqani