Lifestyle

Kim Kardashin dhe Kanye West prindër për herë të katërt –

Loading...

Ka ardhur në jetë fëmija i katërt i Kim Kardashian dhe Kanye West. Djali, emri i të cilit ende nuk dihet, lindi përmes një nëne zëvendësuese. 39-vjeçarja, në një postim në Twitter, u shpreh shumë e emocionuar.

“Ai është perfekt. Është binjaku i Chicago. Jam i sigurt që do ndryshojë shumë, por tani duket njësoj si ajo”, shkroi Kim. Çifti West janë prindër edhe të tre fëmijëve të tjerë, North, Saint dhe Chicago.

Klan Plus

Marre nga TvKlan

Loading...
SuperDyqani