Histori njerëzore

Kërkohet dorëheqje dhe ndjekje ligjore për Flora Brovinën

Loading...


Jeta Berisha nga shoqëria civile në Kosovë, po kërkon dorëheqje dhe ndjekje ligjore për deputeten e Partisë Demokratike të Kosovës, Flora Brovinën, pas fotografisë së publikuar e cila po del se nuk është në Kosovë.

Loading...

“Dorëheqje dhe ndjekje ligjore për deputeten Flora Brovina, njësoj si dhe për të gjithë akterët tjerë politik të përfshirë në këtë dramë skandaloze”, shkruan ajo, transmeton gazeta “Bota sot”.

“Ngjarje si kjo e sotmja vetëm……

Burimi

Loading...
SuperDyqani