Aktualitet

Keni planifikuar të shkoni në plazh? Moti me plot surpriza, shikoni njëherë parashikimin

Loading...

SHQIPËRI: Edhe sot në vend do të reshje të dobëta shiu në të gjitha qarqet e vendit. Sipas IGJEUM gjatë pasdites së sotme në zona të kufizuara të qarqeve, reshjet mund të marrin edhe formën e shtrëngatës (shoqëruar me rrufe).

TEMPERATURAT

Sot temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 19 / 27 °C

në vendet e ulëta: 17 / 28 °C

në vendet malore: 13 / 24 °C

ERA

Loading...

Sot era pritet të fryjë e lehtë deri mesatare, për momente të shkurtra deri e fortë.

auto_m21562880577.jpg

J.V/Dosja.al 

The post Keni planifikuar të shkoni në plazh? Moti me plot surpriza, shikoni njëherë parashikimin appeared first on .

Marre nga

Loading...
SuperDyqani