Lifestyle

Karina na tregon se si shtoi në peshë! (Foto)

Loading...

Karina Irby na tregon transformimin e saj dhe diferencën nga pesha 54kg në 64kg.

Modelja që promovon linjat e bikinit ka fituar çmim nga fansat e saj pasi ka postuar se si ajo fitoi 10 kg.

Karina, 29 vjeç, nga Australia, bashkangjitur në fotot e saja në Instagram ka thënë se nuk është ndjerë kurrë më mirë se kaq!