Aktualitet

‘Kapela e vendosur mbi arkivol’/Nisin homazhet për major Tanushin

Loading...

TIRANË– Nisin homazhet për major Klodian Tanushin, i cili humbi jetën pas një shpërthimi të ndodhur në Letoni. 

Të pranishëm në ceremoninë janë familjarë, të afërm dhe kolegë, të cilët janë mbledhur për t’i dhënë lamtumirën e fundit. 

The post ‘Kapela e vendosur mbi arkivol’/Nisin homazhet për major Tanushin appeared first on .

Marre nga

Loading...
SuperDyqani