Kuriozitete

Kandidatja e BD-së në Vlorë harron humbjen turpëruese, zhvishet dhe pozon në plazh

Loading...


Valbona Mezini, ish-kandidatja e Bindjes Demokratike në bashkinë e Vlorës, ka nisur sezonin e pushimeve. Pas humbjes turpëruese që mori në Vlorë, ku mori më pak vota edhe se numri i votave të pavlefshme, Mezini ka harruar humbjen.

Kandidatja e Patozit në një bashkitë më të rëndësishme të Shqipërisë, ka publikuar një foto në rrjetet sociale ku shihet me bikini, e shtrirë në rërë dhe këmbët i ka ngritur lart.

Loading...

Foton e publikuar, që është e pazakontë për një politikane, e shoqëron me një mbishkrim ku thuhet: Helm për gjarpërinjtë.

Postimi i Mezinit në rrjetet sociale

Valbona Mezini, ishte e BD në zgjedhjet lokale të 30 qershorit, ku PD dhe opozita nuk morën pjesë. Ditën e zgjedhjeve, rivalja e Dritan Lelit, harroi edhe pasaportën në shtëpi, duke u rikthyer në shtëpi për t’a marrë dhe për të votuar.

 

 

Marre nga TPZ.al

Loading...
SuperDyqani