Lifestyle

“Kam të dashur”, Don Phenom zbulon nëse ka qenë i lidhur me ndonjë VIP-e shqiptare

Loading...

Në puntatën e fundit të emisionit “Nd’rrim i Natës” ka qenë i ftuar reperi i njohur shqiptar Don Phenom, i cili ka zbuluar disa detaje për jetën e tij private.

Në një moment, moderatori e pyeti nëse ka të dashur dhe Don Phenom është përgjigjur se po, është i lidhur me një vajzë shqiptare.

“Po kam të dashur. Pse të mos e pranoj se jam në lidhje? Shqiptare është”, ka thënë Don Phenom pa e zbuluar emrin e vajzës, ndërsa ka treguar emrin e ishit të tij.

“E dashura ime e parë ka qenë kur isha 13 vjeç, është portorikane, e ka emrin Shaolin dhe nuk ka për ta parë këtë emision hiç! Të përshëndes”, u shpreh duke qeshur reperi, ndërsa ka zbuluar nëse ka qenë ndonjëherë i lidhur me një personazh të njohur.

Loading...

“E di si është problemi, si unë dhe ti e dimë që jemi të lidhur tani dhe nuk duam ta ofendojmë atë që kemi në shtëpi. Për këtë arsye do e ha këtë specin”, tha ai duke nënkuptuar se ka qenë.

 

The post “Kam të dashur”, Don Phenom zbulon nëse ka qenë i lidhur me ndonjë VIP-e shqiptare appeared first on Zonë E Lirë.

Burimi

Loading...
SuperDyqani