Lifestyle

Kam besim tek ti –

Loading...


Reperja e njohur Tayna i ka kërkuar të gjithë fansave të saj që t’i dërgojnë video duke dëgjuar këngën e saj të re të titulluar “Sicko.”

Në videot që iu dërguan këngëtares, shumica ishin të vajzave që këndonin plot dëshirë këngën e re.

Por fanset femra të Taynës duket se kanë zgjuar interesin e reperit tjetër Finem, i cili duket si ka parë me shumë vëmendje.

BISEDA:

Finem: Bëju tag njerëzve

Tayna: Hahah duke gjetur nuse ti tek Story-t e mia

Finem: Kam besim tek ti

Mbi foton e bisedës, Tayna e ka shpallur hapur se Finem kërkon nuse dhe se ai ka besim të verbër tek ajo.

Loading...

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/

Marre nga TPZ.al

Loading...
SuperDyqani