Lifestyle

“Ka vetëm 2 milionë ndjekës”, Aurela Gaçe thumbon kolegët në muzikë

Loading...

Aurela Gaçe është një prej këngëtareve më të njohura shqiptare, e cila njihet për energjinë e saj në skenë dhe për performancat elektrizuese.

Aurela është shumë aktive në profilin e saj në Instagram, ku së fundmi ka bërë disa postime në Instastory, duke ironizuar kolegët që kanë me miliona ndjekës në Instagram me Michael Buble, këngëtarin e famshëm.

“Michael Buble, tur botëror. Mbush arena të tilla dmth. Por ka vetëm 2.1 milionë folloëers. Sikur të menaxhohej nga ndonjë shqipe, kushedi sa followers do kishte. Hë? Tur botëror, arenat plot. S’më del llogaria”, ka shkruar Aurela me ironi.

Loading...

The post “Ka vetëm 2 milionë ndjekës”, Aurela Gaçe thumbon kolegët në muzikë appeared first on Zonë E Lirë.

Burimi

Loading...
SuperDyqani