Lifestyle

“Je i vetmi njeri ku mund të mbështetem, të dua” Anxhelina Hadërgjonaj merr dedikimin e veçant

Loading...

Këngëtarja Anxhelina Hadërgjonaj ka marrë një dedikim special nga miku i saj i ngushtë tashmë prej 6 vitesh Ariel.

Ariel është një ndër grimierët më të njohur në Amerikë e në dedikimin për Anxhelinën na ka bërë të gjithëve të kuptojm se shoqërit e ngushta dhe të vërteta ekzistojn.

Grimieri ka treguar se në këto 6 vite shoqëri me Anxhelinën kanë kaluar shumë vështërsi por ato vazhdojnë të jenë kudo dhe kurdo bashkë për njëri-tjetrin.

Loading...

Zoti më ka bekuar me një mike të ngushtë për gjithë jetën, pothuajse 6 vite më parë dhe më pas u kthye në një lidhje gjaku. Kemi kaluar shumë gjëra bashkë, as nuk i imagjinoni dot, por është i vetmi person që mund të mbështetem për çdo gjë, sigurisht njësoj si familja ime. Të dua”, ka shkruar Arieli me fjalët e ëmbla për një shoqëri që ditë pas dite është kthyer në familje.

(D.K/Dosja.al)

The post “Je i vetmi njeri ku mund të mbështetem, të dua” Anxhelina Hadërgjonaj merr dedikimin e veçant appeared first on .

Marre nga

Loading...
SuperDyqani