Lifestyle

“Ja fute vetes”, moderatorja dedikim surprizë të dashurit boksier: S’më ndalin dot 40 si ty

Loading...Dajana Shabani është një nga moderatoret shqiptare që është vënë së fundmi në qendër të mediave rozë për shkak të lidhjes që ka nisur me boksierin Kamer Maloku.

Në një status në rrjetet sociale, në Instastory, Dajana ka publikuar një video ku shihet teksa i dedikon një këngë të dashurit të saj, të cilit i ka bërë dhe tag.

Loading...

Në sfond të videos dëgjohen vargjet e këngës “Nallane” të Flori Mumajesit ku ndër të tjera thotë: Mu nuk m’nalin dot 40 si ty m’vjen keq për ty. Hilet i bone dhe në fund ja fute vetes tane, nëse ke menu se cool u bone, shumë ti ke gabu jo. Mos u merr me mu joo…

Marre nga TPZ.al

Loading...
SuperDyqani