Lifestyle

Iu publikua fotoja me të dashurin, Tayna flet për herë të parë për lidhjen me të

Loading...

Pak më parë, në media u përfol se reperja e njohur shqiptare, Tayna, është në një lidhje me Kech Montanan, mik i artistëve të njohur shqiptarë.

Kech

Për ta vërtetuar këtë, në rrjet u publikua një foto e Taynës me Kech, i cili i kishte hedhur dorën në qafë reperes dhe dyshja dukeshin shumë të afërt.

Por pas këtyre fjalëve për këtë marrëdhënie, ka ardhur menjëherë reagimi i Taynës, e cila nëpërmjet menaxherit të saj Rinor Hykolli, ka mohuar këtë lidhje.

Loading...

“Nuk ka asgjë të vërtetë rreth kësaj teme. Tayna nuk është në lidhje dhe është beqare”, ka pohuar Hykolli për Telegrafin.

The post Iu publikua fotoja me të dashurin, Tayna flet për herë të parë për lidhjen me të appeared first on Zonë E Lirë.

Burimi

Loading...
SuperDyqani