Aktualitet

Iu bë atentet në Vlorë, flet i riu: Shkak lekët, ishin tre veta. Një plumb më kaloi pas koke

Loading...

VLORË- Romario Aliraj, i riu që iu bë atentat të dielën në rrugën Vlorë-Fier, ka folur sot për ngjarjen në të cilën shpëtoi për mrekulli.

Në një intervistë për News 24, ai ka treguar se kanë qenë tre persona të maskuar që e kanë qëlluar dhe se shkak është ëbrë një sherr mes tij dhe perosnave të tjerë për çështje lekësh.

Loading...

Një plumb më kaloi pas koke se e ndjeva. Kanë qenë tre veta dy mbrapa dhe një para. Kanë qëlluar ata të dy që ishin mbrapa ishin nisur për të më vrarë. Muhabeti është për punë lekësh, më kishin lekë borxh dhe unë i kam sharë. Kam bërë gabim, por problemet e mia nuk I zgjidh dot policia, I zgjidh vet unë”, shprehet Romaroi Aliraj.

The post Iu bë atentet në Vlorë, flet i riu: Shkak lekët, ishin tre veta. Një plumb më kaloi pas koke appeared first on .

Marre nga

Loading...
SuperDyqani