KOSOVA

Ismaili merr degën e PDK-së – synon edhe Prishtinën (VIDEO) –

Loading...

20:27, 12 Maj 2019

Uran Ismaili u zgjodh sot kryetar i degës së PDK-së në Prishtinë pa kundërkandidat, njofton .

Enver Hoxhaj tha se me të si kryetar i Prishtinës dhe Kadri Veselin si kryeminisitër qytetarëve do t’i kthehet besimi në shtet.

Kronikë nga Flamur Gajtani

Loading...

 

 

Marre nga KlanKosova

Loading...
SuperDyqani