Aktualitet

I përdhunuan dhe më pas i vranë djalin 6-vjeçar në 2005, kush është 55-vjeçari që u mbyt në lumë

Loading...

SARANDË– Një 55-vjeçar ka rënë ditën e djeshme në lumin e Bistricës teksa po shkonte në fshatin Çukë. (Lexo këtu)

Burime për Dosja.al bëjnë me dije se bëhet fjalë për Arben Shaqirin.

Po kush është Arben Shaqiri?

55-vjeçari ka qenë arrestuar dhe dënuar për ushtrim dhune ndaj bashkëshortes së tij dhe veprime në kundërshtim me vendimin e gjykatës.

Loading...

Në vitin 2005, Shaqirit i kanë përdhunuar e më pas vrarë një djalë 6 vjeç. Dyshohet se autori ishte një vrasës serial manjak, i quajtur Klodjan Saliaj, i cili më herët kishte vrarë edhe një tjetër 65-vjeçar rom.

Tashmë polumbarët ndodhen në vendngjarje dhe kanë nisur punën në zonën e Kanalit të Cukës për gjetjen e trupit.

The post I përdhunuan dhe më pas i vranë djalin 6-vjeçar në 2005, kush është 55-vjeçari që u mbyt në lumë appeared first on .

Marre nga

Loading...
SuperDyqani