Lifestyle

I kishte munguar skenës muzikore, Rihanna sjell këngën e saj më të re

Loading...

Rihanna është një prej këngëtareve më të njohura në të gjithë botën, e cila prej tre vitesh nuk kishte sjellë më këngë të reja.

Vet këngëtarja ishte përqëndruar tek biznesi i saj i linjës së të brendshmëve dhe kozmetikës, duke e lënë muzikën mënjanë.

Por duket se një rikthim i Rihannës në muzikë do të vijë më shpejt nga ç’kishim menduar. Mësohet se këngëtarja po punon për një këngë të re.

Loading...

Ky projekt i ri muzikor quhet “Private Loving” dhe është shkruajtur nga Rihanna. Mijëra fansa po presin lançimin e kësaj kënge, e cila ende nuk ka një datë publikimi.

The post I kishte munguar skenës muzikore, Rihanna sjell këngën e saj më të re appeared first on Zonë E Lirë.

Burimi

Loading...
SuperDyqani