Kuriozitete

I emërohet vëllai deputet, Turjan Hysko dhe Orinda nuk e përmbajnë dot gëzimin

Loading...


Dy deputetë të Partisë Socialiste kanë dorëzuar mandatin duke i dhënë mundësinë vëllait të Turjan Hyskës, Eljo Hyskës të emërohet deputet.

Ky lajm është pritur me shumë entuziazëm si nga moderatori i famshëm edhe nga bashkëshortja e tij Orinda.

Moderatori, Turjan Hysko ka postuar foton e vëllait të tij mbin të cilën shkruan: “Krenar”.

Ndërsa Orinda Huta nuk i ka përmbajtur dot emocionet për kunatin e saj dhe ka shprehur se sa krenare ndjehet për këtë arritje të tij.

“Rruga jote qoftë plot dritë dhe plot bekime! Të dua Eljo Hysko.”-shkruan Orinda Huta në postimin e saj në InstaStory.

Marre nga TPZ.al

Loading...
SuperDyqani