Lifestyle

Hyrrem turpërohet në festivalin e Kanës, i dalin sheshit pjesët inti.me

Loading...

Aktorja e njohur turke, Meryem Uzerli, që njihet për publikun shqiptar nga roli i saj i Hyrremit në serialin “Sulltani i Madhërishëm”, ka parakaluar ditën e djeshme në Festivalin e Filmit në Kanë.

Aktorja u duk rrëzëllitëse e veshur me një fustan të bardhë me gurë, mirëpo veshja e saj ishte komplet transparente, saqë i tregonte pjesët intime.

Loading...

Kjo veshje ka nxitur kritika të shumta për Meryemin, mirëpo aktorja nuk e ka vrarë shumë mendjen dhe ka vazhduar të postojë foto nga pamja e saj në këtë festival të rëndësishëm.

The post Hyrrem turpërohet në festivalin e Kanës, i dalin sheshit pjesët inti.me appeared first on Zonë E Lirë.

Burimi

Loading...
SuperDyqani