Lifestyle

Harroni të gjitha, Gili mahniti me pamjen në dasmën e Bleros dhe Afronës

Loading...

Gili është një këngëtare tejet e dashur për publikun.

Loading...

Ajo është pjesë e skenës që një kohë të gjatë dhe përherë ka qenë shumë e përfolur, përcjell ORAinfo.

Së fundi, ajo i është nënshtruar një diete dhe ka humbur 27 kilogramë.

Gili është shumë aktive në dasma e kanagjegje gjatë kësaj sezone.

Mbrëmë ajo ka qenë e pranishme në dasmën e Bleros dhe Afronës.

E me këtë pamje ajo la nën hije të gjitha.

Marre nga Lajm24

Loading...
SuperDyqani