Lifestyle

Harrojeni vajzat tjera, kjo maturante nga Mitrovica është thjesht bombastike

Loading...
Muaji maj është edhe muaji më i rëndësishëm për shumë maturantë nga mbarë Kosova të cilët pikërisht në këtë muaj kanë një ngjarje me rëndësi që shënon edhe fundin e studimeve.

Për t’u dukur sa më bukur është ajo që ka rëndësi në Mbrëmjen e Maturës, gjerësa përpjekjet për stil e elegancë nuk mungojnë asnjëherë.

Shumë maturantë e maturante zgjedhin të shfaqin bukurinë e tyre në këtë event me rëndësi, ndërsa disa prej tyre na mahnisin me bukurinë dhe sharmin e tyre.

Një prej tyre është edhe maturantja nga Mitrovica, Gresa Shkupolli, e cila mund të thuhet se është “kapak” për bukuri sa i përket maturantëve.

Ajo ka publikuar disa fotografi në grupin “Maniak të Modës” e ku ka marrë edhe vlersimet më të mira.

Loading...Marre nga Lajm24

Loading...
SuperDyqani