Lifestyle

Habiten fansat, Big Mama nuk njihet me ndryshim që ka bërë në fytyrë

Loading...

Big Mama është një nga këngëtaret më të njohura shqiptare, e cila është shumë aktive në profilin e saj në Instagram.

Por pak më parë, Big Mama ka publikuar një foto të sajën në Instagram dhe fansat kanë vënë re një ndryshim të madh në fytyrën e saj, duke e akuzuar se ajo ka bërë operacion në hundë.

Loading...

“O Big, edhe ti i hyre hundës ndryshim të erdh rendi ty këtë herë, mirë mirë.”; “Hunda”; “Çfarë i ke bërë hundës mo zemra, po sa mirë e kishe si Zoti ta ka falur, të hollë, të bukur. Tani e ke të fry.rë. Ke rre.zikuar një çikë.”; “I paske hyrë hundës pak.”

“Shoh një ndryshim në fytyrë, një ndërhyrje e ke bo po s’e them dot këtu se ma fshin komentin, mos thuaj jo”, janë disa prej komenteve në foton e saj.

The post Habiten fansat, Big Mama nuk njihet me ndryshim që ka bërë në fytyrë appeared first on Zonë E Lirë.

Burimi

Loading...
SuperDyqani