Lajme

Goditet me urdhër të Edvin Krimit –

Loading...


Ish-kryeministri Sali Berisha në një postim të bërë pak minuta më parë në Facebook, ka treguar momentet kur sekretari organizativ i PD, Sahit Dollapi, shfaqet para protestuesve tek Kryeministria duke u bërë thirrje që të ruajnë rendin.

Pas këtij çasti, në video është bashkangjitur momentin kur policia ka dhunuar këtë të fundit në orët e vona të së shtunës, në protestën e mbajtur para Kuvendit.

Postimi i Berishës:

Kjo video tregon Sait Dallapin para kryeministrise duke u perpjekur me guxim per te mbajtur rendin dhe se si goditet dhe torturohet kafsherisht me pas nga kriminele me uniforme me urdher te Edvin Krimit dhe Vasal Kimikut! Sb

Loading...

Marre nga TPZ.al

Loading...
SuperDyqani