Lifestyle

Gjërat përfundojnë… –

Loading...


Mos u habisni, Eni Çobani shfaqet ndryshe në këto ditë të nxehta vere.

Jo si zakonisht, veshur me fustane serioze, avokatja këtë herë është shfaqur me rroba banje në ngjyrë të zezë.

E qeshur, me një kapele në kokë, ajo shfaqet buzë detit.

“Gjërat përfundojnë, njerëzit ndryshojnë, po a e dini çfarë? Jeta vazhdon.”, është shprehur ajo.

Nuk dihet se kujt ia drejton këtë mesazh avokatja.

Nuk janë të pakta dhe komentet në drejtim të saj, ku qytetarët e komplimentojnë.

Loading...

Marre nga TPZ.al

Loading...
SuperDyqani