Kuriozitete

Gjendet peshku me “fytyrë njeriu” (VIDEO) –

Loading...

16:08, 12 Nëntor 2019

Një peshk me pamje jo të zakonshme është parqe në një liqen në Kinë.

Videoja është bërë nga një vizitor i liqenit dhe m pas është ngarkuar në internet, nga ku është bërë virale për një kohë të shkurtër , meqë koka e peshkut ngjason me një fytyrë njerëzore.

Loading...

Marre nga KlanKosova

Loading...
SuperDyqani