Kuriozitete

Georgina Rodriguez, imazh i Yamamay

Loading...

Të jesh partnerja e Cristiano Ronaldo të jep shumë avantazhe në jetë, sidomos në biznes. Firma e njohur e veshjeve intime, Yamamay ka përzgjedhur modelen argjentinase për të reklamuar linjën e re,

Loading...

Georgina duket sikur fluturon në foton e publikuar në llogarinë e saj në Instagram, një pozë që tregon të gjithë sensualitetin e saj. Pëlqimet dhe komentet pozitive kanë vërshuar, e si mund të ndodhte ndryshe kur fansat e saj kanë arritur shifrën 12.5 milionë.

Marre nga TPZ.al

Loading...
SuperDyqani