Lifestyle

Gentjana Gjergji rikthehet shumë shpejt me një super këngë

Loading...
Duket sikur ka bërë një pauze nga projektet muzikore me klipe për arsye të angazhimeve që ka pasur nëpër ahengjet familjare, dhe levizjet e saj të fundit në Amerikë dhe në Angli, këto ditë nëpërmjet një fotoje në rrjetet e saj sociale ku dukej me në formë së kurrë më parë ka lajmëruar miqtë dhe fansat e saj për projektin e saj të ri që do dalë së shpejti shoqëruar me një super klip.

Kënga e cila ka plot ritëm e kthen artisten duke i siguruar shumë shpejt suksesin që do ketë garancinë e një hiti.

Kujtojmë se bukuroshja Shkodrane rikthehet në skenë pas këngës “zemër Shqiptare” të cilën këngëtarja e publikoi dy vite më parë, një këngë me nota patriotike e cila u shpërblye me shumë angazhime për të jo vetëm brenda vendit por dhe në Europë e Amerikë. Të gjithë janë në pritje të këtij projekti të bukur muzikor.

Loading...Marre nga Lajm24

Loading...
SuperDyqani