Lifestyle

Gent Fatali dhe ‘motra’ e Loredanes në lidhje dashurie, kjo foto zbulon gjithçka

Loading...

Reperi në intervistat e shumta e ka mohuar këtë lidhje.

Prej kohësh në mediat rozë është përfolur për një lidhje midis Gent Fatalit dhe vajzës Rozafa e cila sipas asaj që shkruajnë mediat rozë është motra e reperes Loredana.

Reperi në intervistat e shumta e ka mohuar këtë lidhje dhe me të qeshur gjithmonë ka ironizuar se ata kanë qenë vetëm kushërinj, por fotot e tyre në rrjetet sociale shpesh e nxjerrin “zbuluar” dyshen.

Së fundmi në Instastories reperi ka postuar një foto se ndodhet në një darkë romantike në Vlorë.

Të njëjtën foto pamë dhe në Instagramin e Rozafës dhe mund të themi se padyshim kjo tregon një lidhje romantike mes të dyve!

Marre nga Lajm24

Loading...
SuperDyqani