Uncategorized

Gazetarët protestojnë para Prokurorisë së Përgjithshme –

Loading...


Një grup gazetarësh protestuan sot para Prokurorisë së Përgjithshme. Shkak u bë dhuna e një prej truprojave të kryeprokurores së përkohshme Arta Marku pak ditë më parë ndaj gazetarit të Klan Plus, Renaldo Salianji.

Loading...

Gazetarët kërkuan prej kryeprokurores të dënojë dhunën dhe të marrë masa duke shkarkuar truprojën e saj.

Tv Klan

SuperDyqani

Source link

Loading...
SuperDyqani