Kuriozitete

FOTOT/ Plas skandali në Hungari, kryebashkiaku kapet duke bërë seks me prostituta

Loading...

Mediat e huaja kanë publikuar sëfundmi skandalin seksual të kryebashkiakut të qytetit Gyor, Zolt Borkai i cili është fotografuar nën shoqërinë e disa prositutave, e ndërkohë me njërën shihet duke kryer marrëdhënie seksuale.

Ky skandal seksual prej ditësh po bën bujë në të gjithë Hungarinë pasi dhe ngjarja ka ndodhur pak ditë para zgjedhjeve lokale.

Loading...

Marre nga TPZ.al

Loading...
SuperDyqani