Kuriozitete

FOTO/ “Zhduku përjashta, po tall trapin këtu brenda,” Renato Mekolli ofendon konkurrentin dhe e përzë nga gara

Loading...


Puntata e fundit e emisionit të Renato Mekollit duket se ka filluar me nerva për shefin e kuzhinës. Ai është nxehur shumë me një nga konkurrentët dhe e përzë nga gara.

Shkak është bërë fakti që konkurrenti i kishte hedhur karkalecave salcë më shumë seç duhet.

“Zhduku përjashta, zhduku, zhduku, dil përjashta nga kuzhina se po tall trapin këtu brenda. Dil dhe mos të kthehesh më brenda. Mos të shikoj më brenda”, bërtiti Renato.

Loading...

Marre nga TPZ.al

Loading...
SuperDyqani