Aktualitet Lajme

FOTO/ Opozita në marshim, mesazhet mbeten tek Kryeministria –

Loading...

TIRANE

Edhe pse opozita ka nisur prej rreth një ore, marshimin e protestës, është kujdesur që mesazhet e qarta të saj, të mbeten ende në muret e kryeministrisë.

Whatsapp Image 2019 05 13 At 19.49.29 (2)

Ashtu si në tubimin e 11 majit, në muret e godinës qeveritare shkruhen mesazhet e opozitës së bashkuar.

Loading...

Whatsapp Image 2019 05 13 At 19.49.29 (3)

“Kundër qeverisë së luksit për vete dhe mjerimit për njerëzit”, “protesto kundër varfërisë dhe papunësisë” – janë disa prej mesazh që shkruhen përmes video projektorit në muret e kryeministrisë.

(BalkanWeb)

Marre nga Balkanweb

Loading...
SuperDyqani