Lifestyle

FOTO/ La modelen shqiptare për serben, Erik Lloshi martohet me ‘urgjencë’ –

Loading...


Këngëtari Erik Lloshi ka vendosur t’i japë fund beqarisë pas një lidhjeje të gjatë me bjonden serbo-kroate.

Shtatë vite të lidhur Eriku dhe e fejuara e tij martohen në një ceremoni të madhe, organizuar në një nga restorantet në Tiranë, ku e ftuar speciale do të jetë Aurela Gaçe.

Blitz.al bën me dije se Eriku dhe Romina kanë zgjedhur datën 17 gusht për të kurorëzuar dashurinë e tyre. Me sa duket këngëtari e ka mbajtur të fshehtë faktin që do të martohet dhe e mësuam pak para se t’i japë fund beqarisë.

Vite më parë, Erik Lloshi ka qenë i lidhur me modelen seksi shqiptare, Jola Pogri, të cilës i dedikonte baladat e tij.

Por, romanca e zjarrtë u shkëput në mënyrë të befasishme dhe këngëtari nuk zgjati shumë për t’u lidhur me Rominën, vajzën serbo-kroate.

(Erik Lloshi dhe Jola Pogori)

Loading...

Marre nga TPZ.al

Loading...
SuperDyqani