Lifestyle

FOTO/ Ka qenë ish i dashuri i vajzës, Ledri Vula kalon pushimet me familjen e Dua Lipës –

Loading...


Ledri Vula është padyshim një prej reperëve më të talentuar e të pëlqyer për publikun shqiptar dhe sigurisht një prej reperëve më të dashur edhe për vajzat të cilat ‘çmenden’ pas tij.

Ai i ka dhuruar publikut tonë shumë hite ndër vite, hite të cilat i dëgjojmë në të gjitha ambientet.

Ju rikujtojmë se këngëtarja me famë botërore, Dua Lipa dhe reperi i njohur kosovar Ledri Vula vite më parë kanë qenë në një lidhje të cilën mediat e kanë komentuar shpeshherë.

Edhe pse Ledri me Duan e kanë harruar të shkuarën dhe sot janë miq shumë të mirë.
Po ashtu edhe familjet e tyre shkojnë shumë mirë me njëri-tjetrin.

Loading...

Ditën e djeshme, Ledri ka kaluar ditë të bukura pushimi nën shoqërinë e babait të Dua Lipës, Dukagjinin dhe vëllain e saj, Gjinin.

Reperi nuk ka nguruar për të postuar foto dhe video të ndryshme nga udhëtimi në Ulqin dhe ku shkruan se ja ka kanë kaluar shumë bukur.

Marre nga TPZ.al

Loading...
SuperDyqani